Hakkımızda

HAKKIMIZDA
1985 yılında konyada PP çuval üretimi ile ambalaj dünyasına merhaba diyen firmamız sektöründe emin adımlarla başarılı bir çeyrek asırdan fazla bir süreyi geride bırakmıştır. Hammadde tedarikinde sevkiyata kadar tüm üretim safhalarında gösterdiği titizlik ve uyguladığı kalite kontrol sistemi ile müşterisine ‘A’ kalite hizmet sunmaktadır. Başarılı kurumsal yönetimi, müşteri odaklı yapısı ve yenilikçi üretim anlayışı ile büyük yol kateten firmamız bugün türkiyenin bir çok ulusal markasının ambalaj tedarikçisi konumundadır.

Üzerine almış olduğu bu büyük sorumluluğu yıllardır hakkıyla yerine getiren firmamız önce 1990'da polietilen(PE) üretim parkurunu sonra da 2003'de rotogravür(tifdruk) makine parkurunu bünyesine ekleyerek hizmet alanını genişletmiştir.

Astaş ambalaj ulaşabildiği teknolojik imkanların tümünü üretim süreçleri için seferber etmekten kaçınmıyor, konusunda uzman kadrosu, modern makine ve teçhizatı ile ‘KALİTE AYRINTILARDADIR’ prensibi ile bünyesinde faaliyet gösteren grafik-tasarım departmanında müşterilerinin isteklerine göre her türlü tasarımı yapmakta, renk ayrımı, repro ve klişe yapımının tüm ön hazırlıklarını gerçekleştirmektedir.
PP ÇUVAL ÜRETİMİ
Aylık 2 milyon adet üretim kapasitesi, gelişen ve yenilenen üretim teknolojileri ile talep edilen özelliklerde ve kalitede çeşitli spektlerde 30 cm den 100 cm ye kadar modern dünyanın ihtiyaç duyduğu sentetik dokuma pp çuval üretimi yapılmaktadır. Modern makine parkuru ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda baskılı ve baskısız çuval üretimleri, OPP+OPP+PP çuval, lamineli çuval, senteik PP çuval, körüklü ve renkli çuval üretimleri yapmaktadır.

PE (POLİETİLEN) ÜRETİMİ
Yıllık 2000 ton üretim kapasitesi ile, Türk Gıda Kodeksi yönetmelikleri çerçevesinde, Türkiye'nin öncü gıda üretici firmalarının tedarikçisi konumunda olan firmamız üretim teknik alt yapısını geliştirerek üretim miktarının, çeşitliliğinin ve kalitesinin artması, müşteri memnuniyetinin ve sayısının artması yönünde çalışmalarını devam ettirmektedir. PETKİM güvencesi ile müşterinin istekleri doğrultusunda istenilen ebat ve kalınlıkta PE üretimi yapmaktadır.

ROTOGRAVÜR (TİFDRUK) BASKI ÜRETİMİ
Aylık 50 ton üretim kapasiteli 8 renge kadar baskı yapabilen rotogravür tesisinde tek veya çok katlı BOPP, CPP, PET, ALU, PE, PVC ve PAP fleksible ambalajlar üretmektedir. Her türlü spektteki ürünlerin laminasyonu ve istenilen ölçülerde dilimlenmesi uygulanmaktadır.

AMBALAJ TASARIMI

Astaş ambalaj ulaşabildiği teknolojik imkanların tümünü üretim süreçleri için seferber etmekten kaçınmıyor, konusunda uzman kadrosu modern makine ve teçhizatı ile ‘KALİTE AYRINTILARDADIR’ prensibi ile bünyesinde faaliyet gösteren grafik-tasarım departmanında müşterilerinin isteklerine göre her türlü tasarımı yapmakta, renk ayrımı, repro ve klişe yapımının tüm ön hazırlıklarını gerçekleştirmektedir.